Παιδικά Προγράμματα
Prep A (A-B Junior)
Παιδικό πρόγραμμα αρχαρίων, κατά το οποίο τα παιδιά έρχονται για πρώτη φορά σε επαφή με την αγγλική γλώσσα. Στο φροντιστήριό μας στόχος μας είναι οι μαθητές να αγαπήσουν τα αγγλικά, σ΄αυτό το πρώτο στάδιο, μέσα από το παιχνίδι και μια εκπαιδευτική διαδικασία προσαρμοσμένη στις ανάγκες του παιδιού.
Η μαθησιακή προσέγγιση που ακολουθούμε έχει ως αποτέλεσμα την αγάπη των παιδιών για την εκμάθηση της αγγλικής γλώσσας που ακολουθεί τους μαθητές μέχρι την ολοκλήρωση της κατάρτισής τους πάνω στη γλώσσα.
![](https://vafopoulou.gr/wp-content/uploads/2020/08/kids6.jpg)
Οι εγγραφές ξεκίνησαν!
Επικοινωνήστε μαζί μας
![](https://vafopoulou.gr/wp-content/uploads/2018/08/2-1.jpg)